Livex Ltd. Şti. Hakkında

2019 yılında İSTANBUL'da kurulan  Livex firmamız dış ticaret ile başladığı ticari faaliyetlerini daha sonra üretim ile güçlendirmiştir. Ürün ve müşteri odaklı çalışmalarımızı güçlü ve aktif bir ekiple destekleyerek sizlere daha kaliteli hizmet verme prensibini ilke edinmiştir. 

Hizmetlerimiz

Livex olarak görevimiz, ihracat potansiyeli olan KOBİleri, birlikte çalışarak dünya pazarlarına açmak. Bu doğrultuda, tecrübemizi ve birikimizi size sunmak için buradayız.

Amacımız A dan Z ye ihracatla ilgili her konuda sizleri bilgilendirirken, firmanızı ve ürünlerinizi ihracat ile uyumlu hale getirerek sizin adınıza uluslararası pazar ve müşteri portföyü oluşturuyoruz. Aynı zamanda geniş ürün yelpazemizle siz değerli müşterilerimize uygun fiyat ve yüksek kalitede hizmet sunuyoruz.

Misyonumuz


misyonTürkiye Cumhuriyeti’nin ihracat hedeflerine ulaşılmasında etkin rol oynamak, Türkiye’de önemli değerler ve katma değerler üreten üreticilerimizin dünya arenasında rekabet gücünü artırmasına aracı olmaktır. Aynı zamanda ürünlerimizi en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle müşterimizle buluşturmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

vizyon
Ürünlerimizle herkese hitap edebilen, iş ortakları ile her zaman daha yaratıcı çözümler üretebilen ve kendi sektöründe daimi lider bir firma olmak.